Odvaha

Robert | 03.06.2014

Dobrý den , už delší dobu uvažuji že se pustím do nečeho podobného resp. do levného a hlavně svého bydlení ,samozrejmě uvažuji nad tím z duvodu financí , momentálně platím nájem 20 000 Kč + energie cca 5000 Kč měsíčne a platím to už cca 4 roky .......
Pozemek mám svuj jediné co me drží se do toho pustit je strach že se to nekde pak sekne a ve finále me to víde stejne jako bežná stavba a proto se chci zeptat na Váš názor jelikož jste tohle už absolvoval jestli je reálne udelat jeden mobilhejm nebo kontejner o rozloze cca 10x3 m do 200 až 250 tis. a pozdeji k nemu dodelat dalsi a pak treba dalsí stím že peníze budou investován postupne ?
Totiz moje konecná vize je asi taka ze potrebuju mít plnohodnotnou kuchyn + obývak pak ložnici koupelnu , chodbu , wc , a tech. mistnost kde bude kotel nebo neco a pak potrebuju jednu místnost o minimalni rozloze 7x5 aby tam vlezl snooker stul nejak takhle https://www.imgup.cz/image/IDp .
Plán je prijít do konecní fáze do jednoho roku a nemelo by to vzít víc nez 500000Kč je to vubec realne ? myslím bez zarízení jenom samotná stavba ze zateplením tak aby se tam pak dal uz jen nábytek .
Samozrejme mám i podle mne podstatne i levnejsí varianty a to bez místnosti na snooker zlozene jenom ze dvou mobilhejmu a pak variantu jen z jednym mobilhejmem oplati se vubec do toho pustit ? budu schopný do 250 tisic udelat mobilhejm o rozloze 10x3m i z koupi a dovozem predelat na bydleni ? (bez zarízení.... ? dekuju za odpoved

Přidat nový příspěvek