Re: Nápad, zkušenosti

ADMIN | 13.08.2015

Dobrý den Tomáši.
Vzhledem ke skutčnosti, že máte naprosto jasnou a zdravou představu, nezbývá mi než vám jen potvrdit plán. Jediné co mi není jasné je, proč budete dávat ohlášení stavby, na MD postačí místní, nebo územní souhlas. Ohláška není o nic jednodušší, nežli stavební povolení, je to stejné administrativní peklo. Pokud máte jasno se dvěmi MD tak si požádejte o územní souhlas na postavení dvou MD s tou Vaší mezerou 2 - 3m. Až Vám souhlas udělí, tak pak si v klidu propojte podlahou tu mezeru (kotvení na oby MD). Tak a nyní k samotné stavbě. Mějte na paměti, že domky nejsou stejně vysoké (podlahy), proto pečlivě vyrovnejte a pevně zafixujte ten větší a poté k němu na vodováhu dorovnejte ten druhý. Konstrukce podvozku je ocelová a proto umožňuje přišroubování nebo přivaření držáků pro podlahu terasy a vstupu, aby se jednalo stále o MD nesmí být podlaha pevně spojená se zemí, domky musí mít kola a stavěcí podpěry. Počítejte s tím, že cena dvou domků dosáhne hodnoty min cca 200000,- (nic luxusního), co se do materiálu na zateplení týče, tak polystyren je cca 18000,-, perlinka 4000,- kotvící a lepící materiál cca 4000,-, materiál na zastřešení a podlahu bude cca 35000,-., plus přestavba elektroinstalace a vodoinstalace a další práce a materiál. Předpokládám, že se stavbou se nevejdete pod 350000,-. Pokud budete potřebovat nějaké technické řešení, či další pracovní rady, v klidu se na mě obraťte. Pokud si přečtete kompletně celé tyto stránky dozvíte se více.

s pozdravem ADMIN

Přidat nový příspěvek