Re: Re: Re: Re: Re: koupe mobilheimu

Kamil | 15.03.2016

Nalim122 dekuji za tip,a co do toho topeni to mate primotopy?a jak je to s levnejsim tarifem u mobilheimu ?u vas je to asi jinna situace kdyz to mate uz s cislem popisnym?nebo da se to nejak vvyresit s dodavatelem kdyby se jednalo zatim o mobilheim bez popisneho cisla?A ted jak pokracuji v hledani pozemku.Nasel jsem pozemek,trosku moc veliky (3 603m) ale za 290 000.Privedena elektrina a je to vedeny jako trvaly travni porost .Vim ze se nevyhnu ceste na stavebni urad a na zivotni prostredi.Ale jen teoreticky dotaz : jak moc slozite a kolik trva vyrizeni povoleni na studnu a jimku a co vse to obnasi?Zatim jsem tam byl jen s dotazama na jinne pozemky stylem "jestli to tam vubec jde ?" .Je to pozemek 20km od praci tak je to jeste unosny ,ale v krasnem prostredi obklopeny lesem.Velikym plusem je ta elektrina ,minusem ta plocha.Do ted jsem se staral o pozemek 2000m a bylo co delat i kdyz je pravda ze tqady v baraku mame ovocne stromy ,thuje atd .tak to je trosku jina vec

---------------------------------------------------------------

ADMIN
V našem městě pro levný tarif vyžadují protokol o instalaci tepelného čerpadla, nebo přímotopného, či akumulačního vytápění a dále výpočet tepelných ztrát objektu. Pokud máte na pozemku již elektroměr, stačí fiktivní doklady od oprávněné osoby. ČEZ do domku nepůjde, aby zkontroloval jestli to tak je. Dá se to udělat i fiktivně jen proto, aby jste měli celodenně levný produd na domek a přitom topíte dřevem v krbovkách.

ADMIN

Přidat nový příspěvek