Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koupe mobilheimu

Kamil | 13.06.2016

tak dopisuji ktere odstavce jsem myslel : § 103
Stavby, terénní úpravy, zařízení a udržovací práce nevyžadující stavební povolení ani ohlášení

(1) Stavební povolení ani ohlášení stavebnímu úřadu nevyžadují

5. podzemní a nadzemní vedení přenosové nebo distribuční soustavy elektřiny61) včetně podpěrných bodů a systémů měřicí, ochranné, řídící, zabezpečovací, informační a telekomunikační techniky, s výjimkou budov;

10. vodovodní, kanalizační a energetické přípojky včetně připojení stavby a odběrných zařízení vedených mimo budovu nebo připojení staveb plnících doplňkovou funkci ke stavbě hlavní na rozvodné sítě a kanalizaci stavby hlavní;

16. výrobky plnící funkci stavby, včetně základových konstrukcí pro ně;

Tak ted se jen ujistuji polopaticky,jsem na ty zakony trochu blby,a po te co mi urednik rekl na urade ze mobilheim je proste mobilni dum na koleckach a nejni to stavba tak jsem s toho jelen ,proto ze prece je to vyrobek plnici funkci stavby.. A jestli dobre tomu rozumim tak muzu delat vse okolo toho mobilheimu az na tu zumpu kterou teda radsi bych dal do zeme :).Skoda jenom ze v Uzemnim planu nejni tam uvedeno ze je mozna vystavba ,predchozi majitele zkouseli to zadat do UP ale zvolili spatnou cast pozemku ,a to tu cast do ktere zasachuje Q100.Kvuli tomu nemuzu zaridit evidencni cislo ktere by mi usnadnilo koupe.Pro vsechny kdo chcou si poridit neco takoveho,4SOB umoznuje porizeni uveru na lepsi bydleni a lze to uplatnit i na mobilheim.Podminky- potvrzeni o pripojce vody ,elektriny a odpadu a cislo evidencni.Admine zaslu vam do posty odkaz na dum a pozemek ,at tady na foru pak nejsou nefunkcni odkazy

Přidat nový příspěvek