problém s úřady

Jiří | 02.05.2017

Dobrý den, potřeboval bych radu,pomoc atd ,ochotně zaplatím. Před třemi roky jsem s manželkou koupili pozemek u řeky berounky v CHKO Křivoklátsko, dle kupní smlouvy má být pozemek stavbení atd. Na pozemku se nachází mobilheim povolení od Chko máme na ustájení mobilního zařízení po dobu výstavby. Po cca třech letech nás milovaný soused udal na stavební úřad s tím že máme na pozemku černou stavbu, na stavbním úřadě stále dokola tvrdí že na náš pozemek se povolení nevstahuje a že musíme stavbu odstranit, máme jak povolení od CHKO tak od starosty obce na umíštění mobilního domu,ale stavební úřad si pořád mele svou, že podle nového uzemního plánu náš pozemek spadá do zeleně a proto není možná žádná stavba. Samozřejmě v okolí jsou všude chatky, ale náš pozemek je trnem v oku. Pozemek jsme koupili v dobré víře a nechtěli jsme nic porušit. Poslali jsme odvolání ke krajskému úřadu který za týden poslal dopis, že vlastně si to má rozhodnout místní úřad a vše vrátil na stavbení úřad Křivoklát. Nevím co mám dělat dál. Mobilheim nemám jak odstranit a ani vlastně nechci, stavební úřad plně chápu musí se zabývat podnětem každého udavače, kterému se zrovna někdo znelíbí. Nevím co dál? jak dlouho se můžu odvolávat? Ze stavebního mi paní řekla že jsou malý úřad a dávají pokuty buď žádné nebo minimální. Tak nevím co dál dělat a budu rád za rady a samozřejmě se budu revanžovat.Moc děkuji za pomoc .Můj email jiri.joza@seznam.cz tel 728228393 děkuji

Přidat nový příspěvek